Počasie v Chorvátsku

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska a chcete si overiť aké bude v nasledujúcich dňoch počasie, aká je predpoveď na dnes a zajtra, pozrieť aktuálne teploty vody, dlhodobú predpoveď na 3 dni a na 7 dní. Pre tých zdatnejších je tu linka na model Aladin pre Chorvátsko. Údaje a linky na jednotlivé mestá sú na Hydrometeorologický úrad v Chorvátsku. Pri jednotlivých mestách sme okrem počasia pridali aj tip na ubytovanie v apartmánoch.

Predpoveď počasia na dnes, aktuálny stav počasia pri mori dnes: Predpoveď počasia na dnes

Predpoveď počasia pre Chorvátsko na noc a zajtra Predpoveď počasia na zajtra

Predpoveď počasia v Chorvátsku na nasledujúce 3 dni

Počasie a ubytovanie v apartmánoch na Istrii

Predpoveď počasia na 3 dni pre Istriu pre mestá Pula, Rovinj, Umag, Vrsar, Poreč

Počasie a ubytovanie v apartmánoch pre región Kvarner (Rijeka, Crikvenica)

Predpoveď počasia na 3 dni pre región Kvarner pre mestá Baška, Crikvenica, ostrov Krk, Lopar, ostrov Mali Lošinj, ostrov Rab, Opatija, Selce, Rijeka, Novi Vinodolski

Počasie a ubytovanie v apartmánoch pre Zadar

Predpoveď počasia na 3 dni pre región Zadar pre mestá Zadar a ostrov Pag

Počasie a ubytovanie v apartmánoch pre Split

Predpoveď počasia na 3 dni pre Split a okolité mestá pri Splite, Makarska, Brela, Baška Voda, Bol na ostrove Brač, Supetar, Tučepi, ostrov Hvar, ostrov Vis

Počasie a ubytovanie v apartmánoch pre Dubrovník

Predpoveď počasia na 3 dni pre región Dubrovník, ostrov Kočula, Lastovo

Počasie a ubytovanie v apartmánoch pre Plitvické jazerá

Predpoveď počasia na 3 dni pre Národný park Plitvické jazerá

Dlhodobá predpoveď počasia na 7 dní pre Chorvátsko

Dlhodobú predpoveď počasia na 7 dní pre chorvátske mestá Dubrovnik, Krk, Makarska, Nin, Pag, Plitvička jezera, Poreč, Pula, Rijeka, Sinj, Split, Šibenik, Zadar nájdete na stránke dlhodobá predpoveď počasia pre Chorvátsko pod tabuľkou s teplotami sú jednotlivé mestá. Dlhodobá predpoveď počasia je robená podľa modelu a rozdiely teplôt sa môžu líšiť oproti skutočným, čím dlhšie obdobie predpovede, tým sú výsledky viac skreslené, preto ak sa chystáte na dovolenku a počasie sa podľa dlhodobej predpovede nevyvíja priaznivo, nie je úplne zaručené, že sa bude vyvíjať podľa tabuľky s dlhodobou predpoveďou. Berte to skôr ako orientačne, pričom veľké výkyvy v počasí by mal tento model dlhodobej predpovede zachytiť.

Model Aladin Chorvátsko

Predpoveď počasia pomocou modelu Aladin pre Chorvátsko

Teplota Jadranského mora

Namerané teploty vody pre prímorské letoviská Crikvenica, Dubrovnik, Hvar, Komiža, Malinska, Pula, Rab, Šibenik, Split nájdete najaktuálnejšie na Teplota mora v Chorvátsku. Ak hľadáte ubytovanie v týchto mestách pozrite si aj Apartmány a ubytovanie v Chorvátsku.


Meranie teploty vody - Teplota vody sa meria v mori na otvorenom mieste pri pláži, kde je hĺbka vody 1,8 metra. Teplomer sa spustí približne do hĺbky 30 cm pod hladinu vody a nechá sa tam tri minúty.
Viac informácii o počasí v Chorvátsku nájdete na stránke chorvátskeho hydrometeorologického úradu prognoza.hr

Apartmán Chorvátsko

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska? Už máte zabezpečené ubytovanie pri mori? Pozrite si ponuku viac ako 5000 apartmánov na stránke apartmány v Chorvátsku.

Hotel v Chorvátsku

Chcete radšej ubytovanie v hoteloch pri pláži? Rezervujte si hotel v Chorvátsku.

Zájazd do Chorvátska

Máte radi all-inclusive? Pozrite si ponuky zájazdov od viacerých cestovných kancelárii a rezervujte si zájazd do Chorvátska.

Fórum o Chorvátsku

Všetko čo Ťa zaujíma o Chorvátsku, o čom sa chceš baviť. Hľadáš ubytovanie, apartmány, najkrajšie pláže, piesočnaté pláže, tipy na dovolenku? Skús pozrieť fórum o Chorvátsku.