chcem dovolenku - Fotoalbumy z Chorvátska

Jedna z najkrajších pláži v Chrovátsku sa nachádza v Brele na Makarskej riviére. Je to pláž Punta Rata, ktorá pokračuje podmorským skalnatým výbežkom. Pekné miesto aj na potápanie. Pláž je po oboch stranách výbežku. Ak by ste pokračovali v smere do ľava prídete k Nevestinej skale. Punta rata získala modrú vlajku a určite sa oplatí vidieť. Tu nájdete ubytovanie v Brele

Dovolenka Makarská riviéra

slideshow Dovolenka Makarská riviéra

fotoalbum Dovolenka Makarská riviéra vytvoril 29.06.2010 chcem dovolenku

Fotky z dovolenky na Makarskej riviére, Brela, Baška voda, výlet loďou, zábery na hory ponad more. Foto z parasailingu na pláže a apartmany Makarska riviera.

všetky fotoalbumy od autora: fotoalbumy chcem dovolenku
fotky od autora: fotky chcem dovolenku
link na fotoalbum: fotoalbum Dovolenka Makarská riviéra
Symbol Brely nevestina skala, nachádza sa na jednej z najkrajších pláži Punta Rata v meste Brela na Makarskej Riviére.

Dovolenka v Brele

slideshow Dovolenka v Brele

fotoalbum Dovolenka v Brele vytvoril 19.04.2010 chcem dovolenku

Dovolenka na Makarskej Riviére v pokojnom meste Brela. Brela sa nachádza na začiatku Makarskej Riviéry. Symbolom Brely je borovica na skale v mori. Táto Nevestina skala, ako ju nazývajú sa nachádza na nádhernej pláži Punta Rata. Miesto ideálne na dovolenku s deťmi nájdite si apartmán v Brele a strávte pokojnú dovolenku v Chorvátsku.

všetky fotoalbumy od autora: fotoalbumy chcem dovolenku
fotky od autora: fotky chcem dovolenku
link na fotoalbum: fotoalbum Dovolenka v Brele
Veľmi pekný pohľad z turistického chodníka ponad jazerá. Chodník vedie ponad jazero. Nad jazerom sú vidieť skaly, určite to treba vidieť naživo

Plitvické jazerá

slideshow Plitvické jazerá

fotoalbum Plitvické jazerá vytvoril 08.04.2010 chcem dovolenku

Cestou na dovolenku do Chorvátska sme sa zastavili na Plitvických jazerách. Našli sme si vo vedľajšej dedine ubytovanie a strávili sme celý deň pri jazerách. Pekná turistika spolu s deťmi, povozili sme sa loďou, odviezli autobusovým vláčikom, pozreli vodopády a ryby. Deti a aj my sme mali pekný zážitok zo spoločne stráveného dňa v krásnom prostredí. Určite doporučujem navštíviť Plitvické jazerá rezervujte si Apartmán na Plitvických Jazerách a strávte príjemnú dovolenku v Chorvátsku.

všetky fotoalbumy od autora: fotoalbumy chcem dovolenku
fotky od autora: fotky chcem dovolenku
link na fotoalbum: fotoalbum Plitvické jazerá

Apartmán Chorvátsko

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska? Už máte zabezpečené ubytovanie pri mori? Pozrite si ponuku viac ako 5000 apartmánov na stránke apartmány v Chorvátsku.

Hotel v Chorvátsku

Chcete radšej ubytovanie v hoteloch pri pláži? Rezervujte si hotel v Chorvátsku.

Zájazd do Chorvátska

Máte radi all-inclusive? Pozrite si ponuky zájazdov od viacerých cestovných kancelárii a rezervujte si zájazd do Chorvátska.

Fórum o Chorvátsku

Všetko čo Ťa zaujíma o Chorvátsku, o čom sa chceš baviť. Hľadáš ubytovanie, apartmány, najkrajšie pláže, piesočnaté pláže, tipy na dovolenku? Skús pozrieť fórum o Chorvátsku.