Delfíny v Chorvátsku - Videá z Chorvátska

Delfíny v Chorvátsku

video Delfíny v Chorvátsku pridal na portál o Chorvátsku chcem dovolenku

všetky videa od autora: Chorvátsko videá chcem dovolenku
link na video: video z Chorvátska Delfíny v Chorvátsku

Stretnutie s delfínmi pri ostrove Korčula. Delfíny sa pekne predvádzali a plávali tesne pred loďou. Ak pôjdete na dovolenku do Chorvátska, spravte si výlet na niektorý z ostrovov. Ak budete na Makarskej, máte možnosť výletov na Brač a známu pláž Zlatni Rat na Bol. Väčšinou sa po ceste zastavíte aj na Hvare v mestečku Jelsa. Po ceste môžete stretnúť tiež nejakého delfína.
Video "Delfíny v Chorvátsku" je zaujímavé pre ľudí, ktorí majú radi delfín, dovolenka na ostrove, ostrov Korčula, výlet loďou,

Komentáre k videu "Delfíny v Chorvátsku":

Apartmán Chorvátsko

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska? Už máte zabezpečené ubytovanie pri mori? Pozrite si ponuku viac ako 5000 apartmánov na stránke apartmány v Chorvátsku.

Hotel v Chorvátsku

Chcete radšej ubytovanie v hoteloch pri pláži? Rezervujte si hotel v Chorvátsku.

Zájazd do Chorvátska

Máte radi all-inclusive? Pozrite si ponuky zájazdov od viacerých cestovných kancelárii a rezervujte si zájazd do Chorvátska.

Fórum o Chorvátsku

Všetko čo Ťa zaujíma o Chorvátsku, o čom sa chceš baviť. Hľadáš ubytovanie, apartmány, najkrajšie pláže, piesočnaté pláže, tipy na dovolenku? Skús pozrieť fórum o Chorvátsku.


Fatal error: Call to a member function sql_disconnect() on a non-object in /www/v/a/u25168/public_html/incfiles/captcha.php on line 316