Fotoalbumy z Chorvátska - strana 2

Veľmi pekný pohľad z turistického chodníka ponad jazerá. Chodník vedie ponad jazero. Nad jazerom sú vidieť skaly, určite to treba vidieť naživo

Plitvické jazerá

slideshow Plitvické jazerá

fotoalbum Plitvické jazerá vytvoril 08.04.2010 chcem dovolenku

Cestou na dovolenku do Chorvátska sme sa zastavili na Plitvických jazerách. Našli sme si vo vedľajšej dedine ubytovanie a strávili sme celý deň pri jazerách. Pekná turistika spolu s deťmi, povozili sme sa loďou, odviezli autobusovým vláčikom, pozreli vodopády a ryby. Deti a aj my sme mali pekný zážitok zo spoločne stráveného dňa v krásnom prostredí. Určite doporučujem navštíviť Plitvické jazerá rezervujte si Apartmán na Plitvických Jazerách a strávte príjemnú dovolenku v Chorvátsku.

všetky fotoalbumy od autora: fotoalbumy chcem dovolenku
fotky od autora: fotky chcem dovolenku
link na fotoalbum: fotoalbum Plitvické jazerá
<< < 1 [2]

Apartmán Chorvátsko

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska? Už máte zabezpečené ubytovanie pri mori? Pozrite si ponuku viac ako 5000 apartmánov na stránke apartmány v Chorvátsku.

Hotel v Chorvátsku

Chcete radšej ubytovanie v hoteloch pri pláži? Rezervujte si hotel v Chorvátsku.

Zájazd do Chorvátska

Máte radi all-inclusive? Pozrite si ponuky zájazdov od viacerých cestovných kancelárii a rezervujte si zájazd do Chorvátska.

Fórum o Chorvátsku

Všetko čo Ťa zaujíma o Chorvátsku, o čom sa chceš baviť. Hľadáš ubytovanie, apartmány, najkrajšie pláže, piesočnaté pláže, tipy na dovolenku? Skús pozrieť fórum o Chorvátsku.